Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 7

21 Sie

Sprinterzy pobiegną na Politechnice Rzeszowskiej

Już 7 września br. na terenie Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się bieg sprinterski Klubowych Mistrzostw Polski w Biegu na Orientację. To jedna z trzech konkurencji organizowana w ramach mistrzostw.
06 Sie

Medale dla Politechniki Rzeszowskiej na Europejskich Igrzyskach Studentów w...

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zdobyli trzy medale w tenisie stołowym mężczyzn podczas Europejskich Igrzysk Studenckich w portugalskiej Coimbrze.

12 Lip

Politechnika Rzeszowska będzie współpracowała ze Stalą Rzeszów

Umowę w tej sprawie podpisali prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej i Rafał Kalisz, prezes zarządu Stal Rzeszów S.A.
06 Lip

Studentka inżynierii medycznej zdobyła wicemistrzostwo Polski w akrobatyce

Malwina Sala, studentka inżynierii medycznej razem z Martyną Wojnar zostały wicemistrzyniami Polski podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w Sportach Gimnastycznych w Gdańsku.

02 Lip

Zakończenie sportowego roku akademickiego na Politechnice Rzeszowskiej

Nasi sportowcy z sukcesami startowali w Akademickich Mistrzostwach Polski, co przełożyło się na wysokie 25. miejsce w klasyfikacji generalnej współzawodnictwa sportowego wśród 150 uczelni w Polsce.
14 Cze

Jaromir Poprawa na podium Pucharu Polski Freestyle Football

Jaromir Poprawa, student mechaniki i budowy maszyn zdobył II miejsce w Pucharze Polski Freestyle Football w Skawinie. Politechnikę Rzeszowską reprezentował również Konrad Dybaś, student logistyki.

12 Cze

Piknik koszykarski z Politechniką Rzeszowską w Millenium Hall

15 czerwca skwer Millenium Hall opanuje Politechnika Rzeszowska. Centrum Fizjoterapii i Sportu PRz oraz Klub Uczelniany AZS PRz organizuje piknik koszykarski, na który zaprasza rodziny z dziećmi.
28 Maj

II Turniej Piłki Nożnej o Puchar prezydenta miasta Stalowej Woli

Rozgrywki zorganizował Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli oraz Centrum Fizjoterapii i Sportu.

Archiwum wiadomości